Avast Free Antivirus indir

5,00 (1 Oy)
Loading...
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 6 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem: Unknown
Virüs Tarama: 0 / 19
Avast Free Antivirus Ekran Görüntüsü

Avast Free Antivirus, zahmetsiz ve kolay arayüzü ile, Güzel, sezgisel bir arayüz, gelişmiş uygulama koruması, çok sayıda güvenlik ürününü eş zamanlı olarak çalıştırmak için yeni pasif mod, internet koruması, e-posta denetimi vb. birçok özelliğinin yanında ücretsiz olmasıyla her windows kullanıcısı için vazgeçilmez bir antivirüs programı. En büyük tehdit tespit ağı, makine öğrenme koruması, kolay parola yönetimi ve bilgisayarı yavaşlatmayan ev ağı güvenliği gibi özelliklerle doludur.

Yüklemesi ve Kullanımı Kolay

Avast Free Antivirus güvenlik ve performans sorunlarına karşı tarama yapar ve bu sorunları anında nasıl gidereceğinizi açıklar.

Bilinmeyen dosyaları size erişmeden önce analiz ederek, sizi gerçek zamanlı olarak korur. Bu nedenle rahat olun: Avast ile en güvenilen antivirüs yazılımı hizmetinizde.

Oyun ve Film Zamanı Artık Kesintisiz

Oyun Modu’nun adı değiştirildi ve birkaç yeni özellik eklendi. Yeni Rahatsız Etme Modu siz oyun oynarken, film izlerken veya tam ekranda sunum yaparken dikkat dağıtan açılır pencereleri engeller.

Uygulamalarınızı yalnızca zararlı yazılımlara karşı kontrol etmiyor. Aniden olağan dışı bir işlem yapmadıklarından emin olmak için artık davranışlarını da izliyor.

Güvenli olmayan birçok parolanız mı var? Bu oldukça sık rastlanan bir durum. Siz yalnızca bir parolanızı aklınızda tutun ve Avast Passwords tüm cihazlarınız için ücretsiz olarak gerisiyle ilgilensin

P2P ve anlık mesajlaşma uygulamaları için özel güvenlik modülü içeriyor. Saldırı tespit sistemi (Intrusion Detection System) ile network güvenliğinizi sağlıyor. Kendini otomatik olarak güncelleştirebilen Avast, 64-bit Windows işletim sistemlerine de destek veriyor.

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2018 Canlitvizled
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın
sinema sinema