İslami kanal olan Bedir TV’yi canlı izlemek için tıklayın. Bedir TV’nin yayın akışını ve Bedir TV’de yer alan programları canlı takip etmek için bu sayfaya tıklayın. Bedir TV kimin?

BEDİR TV CANLI İZLE!
2013 yılında yayın hayatına başlayan Bedir TV, İslami içerikli programlar yapmak amacı ile kurulmuştur. İslami bir kanal olan Bedir TV’nin genel yayını İstanbul Yenibosna’dan yapılmaktadır. Hem internet hemde Türksat 3A uydusu üzerinden kesintisiz izlenebilmektedir. BEDİR TV CANLI İZLE diyerek canlitv.com adresinden en kaliteli yayını donmadan izleyebilirsiniz. Bedir TV’nin canlı yayınını izlerken kanalın yayın akışı bilgisine de bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Canlı Tv izle kısmında alışık olduğumuz televizyon kanalları dışında yine İslami yapan çok fazla kanalı görebilirsiniz. Bedir TV adlı TV kanalı Türksat 4A uydusu üzerinden ücretsiz yayın yapmaktadır.

BEDİR TV KİMİN?
İslami yayın anlayışı ile kurulan kanalın genel yayın yönetmeni Yunus Emre Kaya’dır. Bu kanalda herkesin tercihine uygun ister haber, ister dizi, ister tartışma programı yayınlayan kanallardan birini izleyebilirsiniz.

BEDİR TV PROGRAMLARI
Bedir Tv’nin kendi yayınladığı programlar arasında yer alan Celaleddid Ada ile Hasb-i Hal, Yasin Konevi ile Bu Sevda Bitmez, Emrullah Coşkunla Kalpten Kalbe, Ahmet Hakan Genç ile Tebliğ, Yaşar’la Yaşama Dair, Bi Seyfullahra Gullu Gulzar, Hafızlar Kervanı, Vuslat Doğru, Hafızlar Kervanı, Soru Cevap, Hasbıhal ve Bu Sevda Bitmez programları sevilerek ve büyük beğeni ile izlenmektedir.