A Haber
Türkiyemizde ülkede olup biten tüm haberleri kaliteli yayın ilkesi ve anlayışı ile her gün izleyiciye anında aktaran A haber, bütün gün boyunca anlık olarak her türlü haber çeşidini tarafsız olarak vermektedir. Günün erken saatlerinde başlayan ‘AJANS Yeni Gün’ programı ile bu kaliteli haber kanalı ile, diğer birçok haber kanalından önce izleyicisine ve takipçilerine en güncel haberleri sunmaktadır. ‘Sabah Ajansı’ programı keza aynı şekilde güne yeni başlayan birçok izleyicisine aktardığı gerçek, kaliteli, gündem haberleri ve ayrıca ekonomik haberler ilede büyük bir bilgi sağlayarak kişilerin güne daha iyi hazırlanmasını sağlıyor. Günün belirli saatlerinde sunulan hava durumu gibi programlar sayesinde ülke genelinde tüm gün havan şartlarının gidişhatı ile ilgili en güncel ve ve kaliteli hava haberi iletilmektedir.
Gün İçerisinde Sunulan Kaliteli Programlar
İzleyeceğiniz bir başka program ise ‘Medya Dünyası’ bu program sayesinde de bütün gazeteleri ele alıp eleştirme yaparak neleri haber ediyor ya da televizyon medyası ne gibi konuları ele alıyor tüm bu bilgiler detaylı bir şekilde kendi yorumlarıyla izleyiciye doğru bir şekilde aktarılmaktadır. Bu programların haricinde ‘Piyasa Verileri’ isimli program ise borsa adına özellikle borsada neler oluyor ya da dövizin son durumu nedir ne durumda ve ileride nasıl bir yol izlemeliyiz tüm bunların haberleri en ayrıntılı şekli ile uzmanların fikirleriyle izleyicilerine sunulmaktadır.
Öğleye doğru verilen bir diğer program ‘Paranın Rotası’ bu programda da genel olarak ülkedeki para akışının hangi yönde seyir ettiği ve hangi sektörlerin daha çok ilerleme kaydettiği bunun yanında insanların dövizlerini paralarını nasıl değerlendirmesi gerektiği ayrıntılı konular ele alınmakta ve yatırım yapmak isteyenler buna göre yönlendirilmektedir. Tüm saydığımız bu içeriklere ve haberlere ulaşmak adına a haber izle sloganıyla internetin olduğu tüm platformlarda rahat bir şekilde HD kalitesinde izlenme şansını yakalayabilirsiniz.
En Güncel Haber Programları
Öğle saatlerinde “İş’in Sırrı” adlı programda ise ekonominin ele alındığı ve birçok farklı sektör özellikle de ekonomi dalında mercek altına alınarak birçok önemli şirketin yöneticilerinin konuk olduğu ve ekonominin durumunu anlattığı kaliteli bir ekonomi programı yapılmaktadır. Öğleden sonra ise farklı bir program olarak ‘Borsanın Nabzı’ isimli program sayesinde de borsada olup biten her şey uzman bir kadro ile en ince detayına kadar ele alınıyor ve neler yapılabileceği izleyiciye sunuluyor. Bunun yanı sıra ‘Z Raporu’ adlı program sayesinde de ekonomi yine ayı şekilde ve her yönü ile ele alınarak kaliteli bir analiz yapılıyor.
Belirli aralıklar ile verilen ‘Akşam Ajansı’ programlarında ise ülkede tüm günler oldu ve ne gibi önemli gelişmeler yaşlandı tüm ayrıntıları ile bir yandan siyasi bir diğer yandan da diğer son derece önemli ve sıcak gelişmeler en kaliteli şekilde izleyiciye aktarılmaktadır. Bunun yanı sıra ‘Söz Teması’ isimli programda da bir hafta içerisine ülkede neler olupbitti tüm ayrıntılar verilmektedir. Spor ya da kültür-sanat ve sağlık gibi daha birçok konuyu da ele alan bu kaliteli kanalı izlemek adına a haber canlı yayın adı altında her mekândan HD kalitesi ile rahat bir şekilde izlenebilir.